Adolf Karel Maximiliaan Engel (1801-1832)
Een boomrijk landschap met herders en vee op een brug / A leafy landscape with shepherds and cattle at a bridge
gesigneerd 'A. Engel' (rechtsonder)
olieverf op paneel, 44,5x57 cm (met lijst: 60x72 cm)
Conditie: Recht paneel. Veel oppervlakte vuil, vergeeld vernis, lichte ouderdomscraquelé.