Adri Pieck (1894-1982), 'Groenende Akker'
Adri Pieck (1894-1982)
'Groenende Akker'
gesigneerd 'Adr. Pieck' (rechtsonder); gesigneerd, getiteld en geannoteerd (verso)
olieverf op doek, 24x30 cm (met lijst: 28x34 cm)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Adri Pieck (1894-1982)
'Groenende Akker'
29 Apr 2024
Netherlands, Hague