Adri Pieck (1894-1982), 'Groenende Akker'

Adri Pieck (1894-1982)

'Groenende Akker'

gesigneerd 'Adr. Pieck' (rechtsonder); gesigneerd, getiteld en geannoteerd (verso)

olieverf op doek, 24x30 cm (met lijst: 28x34 cm)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Adri Pieck (1894-1982)

'Groenende Akker'

29 Apr 2024
Netherlands, Hague