LOT 58
Adriaan van Os (19de eeuw), Aardappels schillen
Adriaan van Os (19de eeuw)
Aardappels schillen
gesigneerd op de emmer
aquarel op papier, 19x15 cm (met lijst: 33x28 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Adriaan van Os (19de eeuw)
Aardappels schillen
gesigneerd op de emmer
25 Mar 2024
Netherlands, Hague