Adrian Reed (XX), een opvouwbare 'Suzy Stool' met daarbij Gijs Boelaars 'Lundia' stoel

De zwartgelakt houten opvouwbare kruk met ronde zitting op schaar van rechthoekige kolommen. Met sticker op de onderkant. Daarbij een verstelbare stoel met ronde zitting op schuine taps toelopende kolom met halfronde voet. Niet gemerkt.

20e eeuw

H 61 & 90 cm

Beide met slijtage aan de lak en het hout rondom.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

20e eeuw

H 61 & 90 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague