LOT 1107
gesign. l.o., Hollands landschap met vee, aquarel -herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel-
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch