LOT 1109
gesign. r.o en '94, portret van man, inkttekening -herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel-
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch