LOT 0092

Adriena Šimotová - Připsáno

BEZ NÁZVU
1998
Perforovaný papír, 120x125 mm, dat. uprostřed dole tužkou 21. 11. 1998.
Rámováno, zaskleno.
Adriena Šimotová - česká malířka, grafička a sochařka. Upoutala na sebe pozornost svou svéráznou uměleckou technikou, která spočívá v mačkání, prořezávání a vrstvení papíru. Tímto vznikala díla s otisky dlaní, chodidel nebo celého těla. Po celý život se snažila vytvářet nové techniky a postupy a přispívala tím k oživení české výtvarné scény.

English Title:
Adriena Šimotová - attributed (1926-2014)

English Description:
UNTITLED
1998
Perforated paper, 120x125 mm, dated lower center in pencil 21. 11. 1998.
Framed, glazed.

Deutsch Title:
Adriena Šimotová - zugeschrieben (1926-2014)

Deutsch Description:
OHNE TITEL
1998
Perforiertes Papier, 120x125 mm, dat. in der Mitte unten in Bleistift 21. 11. 1998.
Gerahmt, verglast.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

BEZ NÁZVU
1998
Rámováno, zaskleno.

English Title:

English Description:
UNTITLED
1998
Framed, glazed.

Deutsch Title:

Deutsch Description:
OHNE TITEL
1998
Gerahmt, verglast.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno