LOT 1102
Afrikaans houten Dogon masker met tronende vrouw "Satimbe", herkomst: Mali, 20e eeuw -incl. documentatie-
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch
06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch