LOT 81
Ajour 2e gehalte zilveren broodmand met leeuwen mascarons en ringen als handvatten, Hollands gekeurd.
Conditie: sporen van gebruik en restauratie rand.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg