Ajour tasbeugel met fluwelen tas, 19e eeuw en Duitsland twee maliënkolder tasjes, Jugendstil en Art Deco

hierbij maliënkolder beursje en negentiende eeuwse breipenkoker, gemerkt(niet geïdentificeerd), 2e- en 3e gehalte,

max br. 16 cm, min 4,5 cm, l 26 cm, bruto 540 gr.

[zkj]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam

[zkj]

30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam