LOT 639
General Art and Antique Sale
Ajour tasbeugel met fluwelen tas, 19e eeuw en Duitsland twee maliënkolder tasjes, Jugendstil en Art Deco
hierbij maliënkolder beursje en negentiende eeuwse breipenkoker, gemerkt(niet geïdentificeerd), 2e- en 3e gehalte,
max br. 16 cm, min 4,5 cm, l 26 cm, bruto 540 gr.
[zkj]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
[zkj]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam