Akbar Padamsee (1928-2020), Zonder titel, 1961
Painter / Artist / School
Akbar Padamsee (1928-2020)
Technique / Size
kleurets/aquatint, plaatmaat 50x31 cm, bladmaat 64x46 cm (67x50 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd 'Padamsee' en onduidelijk onder het passe-partout gedateerd (rechtsonder), tevens geannoteerd 'epreuve d'artiste' (linksonder)
Extra Text
Conditie: in de lijst beoordeeld: papier vergeeld in het passe-partout, verder goed. - Aanvulling: verso resten van oude monteringen, een gerestaureerde scheur aan de onderkant (zie foto), vervuiling en een vlek/beschadiging aan de linker rand.
Painter / Artist / School
Akbar Padamsee (1928-2020)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text