LOT 564

Akbar Padamsee (1928-2020), Zonder titel, 1961

Painter / Artist / School

Akbar Padamsee (1928-2020)

Technique / Size

kleurets/aquatint, plaatmaat 50x31 cm, bladmaat 64x46 cm (67x50 cm incl. lijst)

Signature / Dating

gesigneerd 'Padamsee' en onduidelijk onder het passe-partout gedateerd (rechtsonder), tevens geannoteerd 'epreuve d'artiste' (linksonder)

Extra Text

Conditie: in de lijst beoordeeld: papier vergeeld in het passe-partout, verder goed. - Aanvulling: verso resten van oude monteringen, een gerestaureerde scheur aan de onderkant (zie foto), vervuiling en een vlek/beschadiging aan de linker rand.

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Akbar Padamsee (1928-2020)

Technique / Size

Signature / Dating

Extra Text

29 Mar 2023
Netherlands, Hague