LOT 49
Al Homsi, Maamoun - Portrait
Al Homsi, Maamoun (1949-)
Syrie / Syria
Portrait
Crayon sur papier, signé et daté en bas à gauche
Dimension:
7 1/2" x 10'
19 x 25 cm
Al Homsi, Maamoun (1949-)
Syrie / Syria
Portrait
Pencil on paper, signed and dated on lower left
Dimension:
7 1/2" x 10'
19 x 25 cm
28 Mar 2023
Canada, Montreal
Al Homsi, Maamoun (1949-)
Syrie / Syria
Portrait
Dimension:
7 1/2" x 10'
19 x 25 cm
Al Homsi, Maamoun (1949-)
Syrie / Syria
Portrait
Dimension:
7 1/2" x 10'
19 x 25 cm
28 Mar 2023
Canada, Montreal