Albert Neuhuys (1844-1914), Damesportret
Damesportret
Painter / Artist / School
Albert Neuhuys (1844-1914)
Technique / Size
olieverf op doek, ovaal, 64x53 cm (met lijst: 87x77 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'Alb. Neuhuijs f' (linksonder)
Extra Text
Conditie: craquelé, vernis vergeeld, bedoekt, verder goed
Origin / Exhibition / Lite
Mogelijk een portret van de moeder van de gebroeders Maris
Damesportret
Painter / Artist / School
Albert Neuhuys (1844-1914)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite