LOT 10035
Albert Smets (19de eeuw), Rustende schapen
Albert Smets (19de eeuw)
Rustende schapen
gesigneerd 'A. Smets' (linksonder)
olieverf op paneel, 15x20 cm (met lijst: 26x31 cm)
Conditie: goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Albert Smets (19de eeuw)
Rustende schapen
Conditie: goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague