LOT 2609
General Art and Antique Sale
Albert Termote (1887-1978), bronzen sculptuur, Frederik II
gemonogrammeerd en gedateerd 1952.
H: 22 cm.
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
H: 22 cm.
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam