LOT 128
Albrecht Dürer (1471-1528), "Le lièvre"
Albrecht Dürer (1471-1528), "Le lièvre". Lithographie de l'aquarelle de 1502. - 24.5x22 cm -
08 Apr 2020
Switzerland, Geneva
08 Apr 2020
Switzerland, Geneva