Alexander Coenraad Rosemeier (1888-1992), Plas bij zonsondergang
Alexander Coenraad Rosemeier (1888-1992)
Plas bij zonsondergang
gesigneerd (linksonder)
olieverf op doek, zonder lijst, 36x50 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Plas bij zonsondergang
gesigneerd (linksonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague