LOT 38

Ali Sajet van Nimwegen; 3x Lennie Wantassen en Heleen van der Wusten (5x), Diverse voorstellingen

Ali Sajet van Nimwegen; 3x Lennie Wantassen en Heleen van der Wusten (5x)

Diverse voorstellingen

alle gesigneerd in potlood

3x aquarel, 1x drukwerk, 1x borduursel, diverse afmetingen van 50x70 cm tot 70x100 cm (afm. incl. lijst)

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Diverse voorstellingen

alle gesigneerd in potlood

25 Mar 2024
Netherlands, Hague