LOT 38
Ali Sajet van Nimwegen; 3x Lennie Wantassen en Heleen van der Wusten (5x), Diverse voorstellingen
Ali Sajet van Nimwegen; 3x Lennie Wantassen en Heleen van der Wusten (5x)
Diverse voorstellingen
alle gesigneerd in potlood
3x aquarel, 1x drukwerk, 1x borduursel, diverse afmetingen van 50x70 cm tot 70x100 cm (afm. incl. lijst)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Diverse voorstellingen
alle gesigneerd in potlood
25 Mar 2024
Netherlands, Hague