Alois Kalvoda (1875-1934)
BŘEZOVÝ HÁJ
Olej na plátně, 40x52,5 cm, sign. vpravo dole "AL. KALVODA". Rámováno.
Stav A.
Alois Kalvoda - malíř a grafik, od roku 1908 redaktor časopisu Dílo. Studoval na pražské akademii u Mařáka, dále v Paříži a Mnichově, posléze sám učil na akademii. Maloval především prosté motivy českého a moravského kraje.
English Title:
Alois Kalvoda (1875-1934)
English Description:
BIRCH GROVE
Oil on canvas, 40x52,5 cm, signed lower right "AL. KALVODA". Framed.
Condition A.
Deutsch Title:
Alois Kalvoda (1875-1934)
Deutsch Description:
BIRKENHAIN
Öl auf Leinwand, 40x52,5 cm, sign. rechts unten "AL. KALVODA". Gerahmt.
Zustand A.
BŘEZOVÝ HÁJ
Stav A.
English Title:
Alois Kalvoda (1875-1934)
English Description:
BIRCH GROVE
Condition A.
Deutsch Title:
Alois Kalvoda (1875-1934)
Deutsch Description:
BIRKENHAIN
Zustand A.