Alphons Freijmuth (1940), Reis van de 2 hoeden (Voyage des deux chapeaux)
Painter / Artist / School
Alphons Freijmuth (1940)
Technique / Size
olieverf op doek, 70x90 cm (74x94 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Freijmuth 90' en getiteld (verso)
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Verworven in 1991 bij Galerie Collection d'Art, Amsterdam.
Painter / Artist / School
Alphons Freijmuth (1940)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite