Alphons Freijmuth (1940), Ritme +
Painter / Artist / School
Alphons Freijmuth (1940)
Technique / Size
brons met zwarte patina, 32x8x5 cm
Signature / Dating
gesigneerd met initiaal, gedateerd en genummerd 'F 10 1/5' (onderaan)
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Aangekocht in 2010 bij Galerie Josine Bokhoven, Amsterdam.
Painter / Artist / School
Alphons Freijmuth (1940)
Technique / Size
Signature / Dating
Origin / Exhibition / Lite