Alphons Freijmuth (1940), Salsa
Painter / Artist / School
Alphons Freijmuth (1940)
Technique / Size
olieverf op doek, 65x65 cm (69x69 cm)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'Freijmuth '99' (verso)
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: Verworven in 1999 bij Galerie Collection d'Art Amsterdam.
Painter / Artist / School
Alphons Freijmuth (1940)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite