Amédée Cortier (1921-1976)
Abstracte compositie (AC 205), 1962-1963
Gouache sur papier.
Signée en bas à droite.
Contresignée au dos.
Gouache op papier.
Rechts onderaan
Gesigneerd.
Achteraan
Gesigneerd.
44 x 32 cm
Bibliographie/Bibliografie:
Eric Pil, Het merg van de kleur - Amédée Cortier, De abstracte werken 1961-1975, Ludion, 2007, p. 150 n°72.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Privé collectie
Gouache sur papier.
Signée en bas à droite.
Contresignée au dos.
Gouache op papier.
Rechts onderaan
Gesigneerd.
Achteraan
Gesigneerd.
44 x 32 cm
Bibliographie/Bibliografie:
Provenance/Herkomst: