Amédée Cortier (1921-1976)
Compositie met rechthoeken en gekleurde cirkels.
Huile sur panneau.
Signée en bas à droite. (au verso du panneau est peint une nature morte)
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd. (Geschilderd op de achterzijde van een stilleven).
92 x 119 cm
Bibliographie / Bibliografie :
Eric Pil, Het merg van de kleur. Amédée Cortier : de Abstracte werken 1961-1975,
Ludion/Cera, Gent,2007, n°103 p.154. Illustré également dans l'introduction (ill. 9a-b).
Huile sur panneau.
Olieverf op paneel.
92 x 119 cm