America - Brazil

Lot 882 America - Brazil

Description

10.000 Reis. 1835/4. PEDRO II. RIO DE JANEIRO. 14,29 grs. AU. (Leves golpecitos). Fr-117; KM-451. MBC+/EBC-

08 May 2024
Spain, Barcelona

Lot 882 America - Brazil

Description

08 May 2024
Spain, Barcelona