America - Brazil
Lot 882 America - Brazil
Description
10.000 Reis. 1835/4. PEDRO II. RIO DE JANEIRO. 14,29 grs. AU. (Leves golpecitos). Fr-117; KM-451. MBC+/EBC-
Lot 882 America - Brazil
Description