Amsterdams Louis XV staand horloge in wortelnoten gefineerde kast gedecoreerd met intarisa van gestileerde bloemmotieven, ajourgezaagde kap ondersteund door twee zuilen, de messing wijzerplaat gedecoreerd met gravé-decor, verzilverde Romeinse cijferring met seconde- en dagaanduiding (verpoetst), polychroom gedecoreerd scheepjesmechaniek, adres: J.M. Heyer, Amsterdam, circa 1760 -2 gewichten, 3 poppen en slinger aanwezig-