Amsterdams mahonie staand horloge met ajour bewerkte gebogen kap bekroond door gestoken cartouche en bronzen bollen, koperen wijzerplaat met bronzen cijferring, voorzien van zon en maan stand en volledige kalender, rustend op gecontourneerd basement met tapstoelopende poten, adres: Hendrik van Eyk, Amsterdam, 18e eeuw, h. 248