LOT 674
Amsterdamse tafelklok in ebben gefineerde behuizing, het uurwerk voorzien van dagaanduiding, kalender, zon- en maanstand, wekkerfunctie en gegraveerde achterplaat, adres: J.P. Loggen, Amsterdam, 18e eeuw, h. 52 cm
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum