Amterdams staand horloge in wortelnoten gefineerde kast, voorzien van bronzen wijzerplaat met verzilverde cijferring en voorzien van volledige kalender, versierd gegraveerde voorstelling van Europa, America, Africa en Azia, gemerkt: Daniël Perrin, Amsterdam, 18e eeuw, hoogte inclusief poppen 298 cm.