LOT 10038
Amy Giampietri Butts (Engels, circa 1850-1911) , Elegante dame met waaier
Amy Giampietri Butts (Engels, circa 1850-1911)
Elegante dame met waaier
gesigneerd 'AButts' (rechtsonder)
aquarel op papier, 52,5x34,5 cm (met lijst: 86x66 cm)
Conditie: papier vergeeld en verkleurd, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Elegante dame met waaier
25 Mar 2024
Netherlands, Hague