LOT 11
An Oriental carpet in classical Tabriz design. Fine quality. 21st century(Never used). 402×296 cm.(2098)
Condition Report:
No remarks.
21 Oct 2019
Denmark
Condition Report:
No remarks.
21 Oct 2019
Denmark