LOT 95
André Cottavoz (Frans, 1922-2012), Liggend naakt
André Cottavoz (Frans, 1922-2012)
Liggend naakt
in potlood gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)
kleurenlitho, 49x71 cm (met lijst: 71x93 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Liggend naakt
25 Mar 2024
Netherlands, Hague