LOT 62
André Tondu (1903-1980) Le lever, 1934 Oil on canvas; signed and dated lower left 45 11/16 x 35 1/16 in.
André Tondu (1903-1980)
Le lever, 1934
Oil on canvas; signed and dated lower left
45 11/16 x 35 1/16 in.
€1,200-1,500
ANDRE TONDU (1903-1980)
LE LEVER, 1934
Huile sur toile
Signée et datée en bas à gauche
116 X 89 CM
24 Jan 2019
André Tondu (1903-1980)
Le lever, 1934
45 11/16 x 35 1/16 in.
€1,200-1,500
ANDRE TONDU (1903-1980)
LE LEVER, 1934
Huile sur toile
116 X 89 CM