Andrea Domenico FIOCCO/ Julius POMPONIO LETO L. Fenestellae de magistratibus, sacerdotiisque romanorum libellus, iam primum nitori suo restitutus. Parisiis, Abraham Dauvel, 1582, 1 vol petit in-12 de 62-(8) pp. Reliure époque plein vélin souple, dos lisse muet. Bel exemplaire. Cachet «Bibliothèque grand séminaire-Caen».