LOT 6010
General Art and Antique Sale
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Winters landschap met een bevroren vaart met figuren bij een molen
potlood en aquarel, verso gesigneerd, 9 x 16 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam
[1]
02 May 2024
Netherlands, Amsterdam