Andreas Schelfhout (1787-1870)

Winters landschap met een bevroren vaart met figuren bij een molen

potlood en aquarel, verso gesigneerd, 9 x 16 cm.

Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

[1]

02 May 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

02 May 2024
Netherlands, Amsterdam