LOT 0006
Andy Warhol (American 1928-1987), 'Chanel No.5', 1997
Andy Warhol (American 1928-1987), 'Chanel No.5', 1997, a complete set of four offset lithographs on linen backs; sheets: 71.5 x 56.5cm each (4)
07 Dec 2021
UK, London
07 Dec 2021
UK, London