LOT 6
Anna van Bragt (1955), Architectonische herinnering
Anna van Bragt (1955)
Architectonische herinnering
gesigneerd en gedateerd 'Anna van Bragt. '94' en getiteld (verso)
olieverf op doek, zonder lijst, 60x60 cm
Conditie: goed.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Anna van Bragt (1955)
Architectonische herinnering
Conditie: goed.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague