LOT 0102

Anonym

SVATÁ LUCIE
Olej na měděném plechu, 20x14,5 cm, na zadní straně opatřeno razítkem Národní galerie v Praze. Rámováno.
Stav A.
Z důvodu koronavirové pandemie nedošlo v plánovaném termínu k zasedání komise NPÚ Brno, Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty bude zadministrováno později.

English Title:
Anonym

English Description:
SAINT LUCIA
Oil on copper sheet, 20x14,5 cm, stamp of The National Gallery in Prague on the reverse. Framed.
Condition A.

Deutsch Title:
Anonymus

Deutsch Description:
HEILIGE LUCIA
Öl auf Blech, 20x14,5 cm, verso Stempel der Nationalgalerie in Prag. Gerahmt.
Zustand A.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

SVATÁ LUCIE
Stav A.

English Title:
Anonym

English Description:
SAINT LUCIA
Condition A.

Deutsch Title:
Anonymus

Deutsch Description:
HEILIGE LUCIA
Zustand A.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno