LOT 90
Anshelm Schultzberg
Vårmorgon i Grangärde, Dalarna. Signerad Schultzberg. Olja på duk, 38 x 55 cm.
Sannolikt utförd år 1890.
Provenance: Beijers Auktioner, Stockholm, 26 april 1989, kat. nr. 332.
08 Dec 2021
Sweden, Uppsala
Sannolikt utförd år 1890.
08 Dec 2021
Sweden, Uppsala