Anthonie Pieter Schotel (1890-1958), De Pont Alexandre III in Parijs
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)
De Pont Alexandre III in Parijs
gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'AP Schotel/24. Parijs' (rechtsonder)
olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst 67,5x88 cm)
Conditie: craquelé over gehele afbeelding, geen verfverlies.
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
29 Apr 2024
Netherlands, Hague