LOT 78

Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)

'Binnenvallende botters in de haven van Volendam'

rechtsonder get. en '23, tevens in dorso get., getiteld en gedateerd Dordrecht 1923

olieverf op doek, zonder lijst, 80x100 cm

12 Dec 2018
Netherlands

12 Dec 2018
Netherlands