LOT 78
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)
'Binnenvallende botters in de haven van Volendam'
rechtsonder get. en '23, tevens in dorso get., getiteld en gedateerd Dordrecht 1923
olieverf op doek, zonder lijst, 80x100 cm
12 Dec 2018
Netherlands
12 Dec 2018
Netherlands