LOT 9
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)
Aangemeerde boten bij de Grote Kerk te Dordrecht
rechtsonder get. en gedateerd '23
olieverf op doek, 70x50 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague
olieverf op doek, 70x50 cm
18 Mar 2020
Netherlands, Hague