Anton Heyboer (1924-2005), Zonder titel
Painter / Artist / School
Anton Heyboer (1924-2005)
Technique / Size
olieverf op doek, 100x100 cm (115x115 cm incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd 'anton heyboer 1983' (linksonder)
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst:
Anton Heyboer Gallery Kunsthandel Petra Timmermans, Laren.
Painter / Artist / School
Anton Heyboer (1924-2005)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Conditie: goed.
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: