LOT 13
Anton Verhoeven (1920-2006)
Anton Verhoeven (1920-2006), 'Stilleven met uien, druiven en aardbeien', gesigneerd 'A. Verhoeven' r.o. en verso gesigneerd en gedateerd '2000'.
Afmeting: Olieverf op paneel, 20 x 39,5 cm
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam
15 Feb 2023
Netherlands, Rotterdam