Antonietta Peeters (1967), Zonder titel
Painter / Artist / School
Antonietta Peeters (1967)
Technique / Size
gouache op papier, 100x70cm (123x93 incl. lijst)
Signature / Dating
gesigneerd en gedateerd '1997' op een label (verso)
Extra Text
Conditie: punaisegaatjes, papier gebobbeld, een scheur
Origin / Exhibition / Lite
Herkomst: E. J. van Wisselingh & Co, Haarlem.
Painter / Artist / School
Antonietta Peeters (1967)
Technique / Size
Signature / Dating
Extra Text
Origin / Exhibition / Lite