LOT 1082
gesign. l.o. en 62, begrafenis in de winter, olieverf op doek -herkomst: Peter van den Braken Centrum te Sterksel-
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch