LOT 1093
gesign. l.o. en '67, portret van kindje met pop, olieverf op doek -herkomst: Peter van den Braken Centrum, Sterksel-
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch