LOT 1160
gesign. l.o., portret van Franse man met pet en stad op de achtergrond, olieverf op doek -herkomst: Peter van den Braken Centrum, Sterksel-
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch