LOT 1023
gesign. r.o., dame door bloesem omringd, olieverf op doek -herkomst: Peter van den Braken Centrum, Sterksel-
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch