LOT 1061
gesign. r.o. en '69, vader en zoon, olieverf op doek -herkomst: Peter van den Braken Centrum, Sterksel-
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch
13 Sep 2021
Netherlands, Hertogenbosch